היה לי לעונג לעבוד מולכם ולראות איך גוף מקצועי עובד בדרך שמקרינה אמינות, אהבה גדולה לעיסוקו ותחושת שליחות. אשמח להמשך שיתוף פעולה.

טליה טל - מנהלת פרוייקטים שיווקיים - באייר ישראל בע"מ         לקריאה נוספת


ואז הופיע בחיי ניר. יותר ממטר תשעים גובה, מכיר מיקום ותפקיד של כל שריר בגוף, עקשן גדול ממני, פסיכולוג משופרא דשופרא, בעל סבלנות ללא גבול ויצירתיות של פיקסו.

פרופ' ואצלב אינסלר   לקריאה נוספת + סרטון המלצה אישית 


 לפני 3 חודשים הגעתי להתאמן עם ניר. הרגשתי שמנה ונמאס לי מזה! עבדנו על הגוף ועל הרגלי התזונה. התחזקתי, התמצקתי,הגוף השתנה וירדתי 9 ס"מ בהיקף המתניים. התאהבתי בהליכה, כאבי הגב עברו, אני מסוגלת לעשות דברים שלא עשיתי 20 שנה. הגוף שלי שמח.. זה כיף גדול, תודה ניר 

חיה גולן - מישהו לרזות איתו              לסרטון המדידה הסופית וההמלצה 


בתהליך שעשיתי עם ניר הדס, קיבלתי שלושה חודשים של שינוי דרך לחיים.. קיבלתי הרבה כוח בתקופה קשה בחיי.. מגדלאור למה לשאוף.. זה אכן אורח חיים בריא. ירדתי 10 ס"מ בהיקך הבטן..
זה חלום! אני גאה בעצמי.. כל הכבוד לניר

נגה רוזנברג - מישהו לרזות איתו      לסרטון המדידה הסופית וההמלצה 


 זה ניצחון לדרך חדשה... הידיעה והביטחון שלא אחזור יותר להתנדנד שוב כבעבר, גורמת לי להתעורר כל בוקר בהרגשת שמחה והתרוממת רוח, כי אין יותר מאבקים.. השינוי נעשה.. ניר הגשים לי חלום.

שרה קונפורטי           לקריאה נוספת + סרטון המלצה אישית 


רציתי להגיד לך תודה רבה!! ממש התפעלתי מהמקצועיות שלך. רבים המאמנים שרק מדברים על הפעילות הגופנית, ואילו אתה השכלת לשלב ולעמוד גם על העיניין המנטלי שהוא הסיבה העיקרית להשמנה והקושי בתהליך ההרזיה.

ד"ר הדר שריג      לקריאה נוספת 


לניר, אני רוצה להודות לך על מי שאתה, על היותך ובעיקר על האש היוקדת בעיניך. אותה אש אשר אפשרה לי להדליק את הלפיד האישי שלי. תודה ענקית על הסבלנות, על האמונה בי, על התמיכה ועל היכולת הנדירה שלך להיות מקצוען אמיתי.
הילה                   
 לקריאה נוספת


לטעמי הדבר שמבדיל את ניר ממאמנים אחרים שאתה מרגיש כי הכל נעשה במקצועניות תוך כדי שילוב של איכפתיות והרבה תמיכה ועידוד.

דליה דן              לקריאה נוספת


עם ניר, כמאמני האישי, אני מרגיש שהגעתי אל הנחלה. בשניים-שלושה אימונים בני שעה כל שבוע, אני מרגיש ששיפרתי את כושרי הגופני לאין ערוך. תזונתי השתפרה פלאים ואני מרגיש חזק ונמרץ.

חיים עטר           לקריאה נוספת 


רציתי להודות לך שהצלחת לשכנע אותי בדרכך המיוחדת (עדינות, אסרטיביות, כושר שכנוע וידע מקצועי רב) לעסוק בפעילות גופנית, דבר שלא נהניתי לעסוק בו למרות מקצועי כפיזיותרפיסטית. 

 מרית עמיקם     לקריאה נוספת 


 התכונה הבולטת אצל ניר היא הרצון העז להיטיב ולשפר את הרגלי החיים של כלל הסובבים אותו. 

דב וויס              לקריאה נוספת 


הרגשתי שיש סיכוי שהפעם זה יצליח, אחרי חודש ראיתי כבר שינויים. היום חצי שנה אחרי, אני עושה את מה שלמדתי ..וכבר רואה את הגוף שאליו חלמתי..מרגישה חזקה ויודעת שאמשיך ככה הלאה. 

 אורית אופיר      לקריאה נוספת

 

интернет магазин игрушки харьковтехническое обслуживание сайтовmultilingual website translationпочинить мфу